Multisenzorové řešení, které umožňuje monitorování aktivity hlodavců v reálném čase a nezávisí na přítomnosti DDD technika na kontrolovaném místě.

Email je odeslán okamžitě ve chvíli, kdy zjistí aktivitu hlodavců, umožní vám rychlou reakci a tím snižuje riziko zamoření na daném místě. Systém není závislý na pastech ani návnadových stanicích, zvládá i nepříznivé podmínky vně budov.

Komunikace senzorů je zajištěna rádiovou technologií LoRa 433 MHz. Toto multisenzorové řešení je citlivé jak na pohyb hlodavců, tak na vibrace. Senzory mohou fungovat s využitím pastí nebo bez nich, záleží, jestli chcete sledovat pouze aktivitu hlodavců nebo chcete kontrolovat i záchyty hlodavců v pastech.

Vhodný také pro větší podniky, do kontrolované oblasti můžete umístit tolik senzorů, kolik budete chtít. GTO umožňuje ovládat a monitorovat výskyt hlodavců přes více zařízení najednou, z jakéhokoliv počítače, notebooku nebo mobilního zařízení. Myslí na vysokou bezpečnost dat při práci více uživatelů, portál GTO je postaven na spolehlivém cloudovém řešení.

GTSenzory jsou napájeny vestavěnou baterií s životnostní přibližně 7 let.

Z webového portálu GTO můžete sledovat a ovládat všechna zařízení vybavená systémem sledování hlodavců GTO. To zahrnuje konfiguraci, schopnost udělovat přístup DDD technikům nebo jiným uživatelům, provádění kontroly, vytváření zpráv o činnosti, vytváření nových instalací atd.

Můžete ho využít také jako pracovní nástroj pro kontrolu škůdců, kde můžete během instalace konfigurovat kontrolní body. Při kontrole místa může technik vyfotografovat chyceného hlodavce a fotografie bude uložena pro budoucí dokumentaci a hlášení.

Pro více informací a konkrétní cenovou nabídku prosím kontaktujte pana Lukáše Halouna, na emailové adrese haloun@samura.cz nebo na tel. čísle 736740684. Cena závisí na velikosti kontrolovaného prostoru (počtu použitých senzorů a routerů). Děkujeme za pochopení.

Žiadna položka