Kvalitní chytré stanice a pasti od výrobce Bell Laboratories, Inc., které propojíte s aplikací Bell Sensing. Aplikace vám nahlásí veškerou aktivitu hlodavců ihned, jakmile vejdete do ošetřované oblasti. Systém Bell sensing technologies nevyžaduje žádné brány ani jinou složitou nákladnou infrastrukturu, funguje jednoduše přes Bluetooth, shromáždí data z jednotlivých pastí nebo stanic iQ™, na nichž jsou umístěné senzory, do aplikace (v AJ) v telefonu a následně do cloudu.

Jakmile otevřete účet, aplikace nahraje všechny informace z návštěvy do cloudu, tyto se následně vloží do vašeho přizpůsobeného portálu. V portálu si vytvoříte vlastní nastavení účtu, přidáte techniky a zkontrolujete zachycená data. Přehledy si můžete přizpůsobit výběrem časového období a součtů událostí, záchytů a trendových informací v grafu. Informace můžete zkontrolovat podle technika, podle účtu nebo výběrem daného zařízení. U účtů si můžete vytvářet historické přehledy.

Systém Bell Sensing technologies vám pomůže určit místa a časy s nejvyšší aktivitou hlodavců, můžete tak účinně a rychle řešit problémová místa. Jakmile zjistíte, kudy se hlodavci ne/pohybují, můžete ihned zareagovat a přizpůsobit množství stanic s nástrahou nebo pastí. Historický přehled vám usnadní rychlou kontrolu ošetřované oblasti v čase, můžete porovnávat účinnost řešení a také archivovat informace pro kontroly budoucí nebo pro případ, že na daném místě musíte změnit technika a chcete mu rychle předat informace.

Místa, kde je vhodné technologii Bell Sensing použít: supermarkety, komerční budovy, obytné komplexy, potravinová výroba, restaurace, hotely, aj.

Požadavky na chytrý telefon pro aplikaci Bell Sensing:

Musí podporovat Bluetooth, mít aspoň 200 MB volného místa.

Android: Android 6 a vyšší

iOS: iOS 10 a vyšší, doporučujeme iOS 11 a vyšší

iPhone: iPhone 6 a vyšší, doporučujeme iPhone 7 a vyšší

Pro více informací a konkrétní cenovou nabídku prosím kontaktujte pana Lukáše Halouna, na emailové adrese haloun@samura.cz nebo na tel. čísle 736740684

Žiadna položka