Software pro DDD techniky a firmy, které potřebují mít přehled při řešení problémů v oblasti DDD nebo např. úklidu. Skládá se z kancelářského Softwaru, aplikace pro techniky a zákaznického portálu. V jednu chvíli můžete s PestScanem pracovat v kanceláři, technici v jejich aplikacích a spousta vašich zákazníků na portálu.

Aplikaci lze používat i offline, což vám umožní pokračovat v práci na místech, kde není internet. Jakmile se pak technik připojí k internetu, všechna data se z aplikace odešlou do vaší kanceláře. Všechny informace jsou úhledně uloženy organizovaným způsobem tak, aby se v nich každý vyznal.

Co umí Software PestScan?

Nejjednodušší je kontaktovat nás (p. Haloun tel. 736 740 684) a požádat o zkušební verzi na měsíc zdarma. Software si můžete prohlédnout a bezplatně vyzkoušet.

Personalizace: Můžete si nastavit vlastní firemní logo v softwaru a v přehledech návštěv, vybrat si svou barvu, přizpůsobit protokoly o návštěvách a rozhodnout, jaké informace budou protokoly obsahovat. Po návštěvě u zákazníka si můžete prohlédnout hotový protokol, do protokolu můžete vkládat kromě postřehů také obrázky a další údaje, které chcete se svým zákazníkem sdílet.

Správa zákazníků

Plánování práce: Software vám vypočítá nejoptimálnější trasu, pokud máte více zakázek na jeden den. Lze také naplánovat trasy pro více techniků najednou. Ušetříte palivo a minimalizujete svou ekologickou stopu.

Návštěvy zákazníků si můžete naplánovat na rok nebo jiné období.

Kalendář můžete zobrazit pro jednoho nebo všechny zaměstnance.

Návštěvy můžete snadno přesouvat přetažením na jiný den nebo technika.

Nové návštěvy jednoduše vložíte tam, kde je místo.

Na konci každé návštěvy technik vytvoří návštěvu další.

Na konci roku můžete jedním kliknutím zkopírovat loňské plánování do nového roku.

Plánování práce můžete porovnávat s realitou – například analýza stráveného času a počtu návštěv. Můžete porovnat skutečný počet návštěv s plánovaným počtem návštěv nebo čas, jaký u zákazníka strávíte s časem, který máte nasmlouvaný.

Přehled o umístění kontrolních bodů:

Rychlý přehled o kontrolních bodech umožní technikovi rychle převzít práci od kolegy. V plánech podlaží vytvoříte půdorysy a přetáhněte na ně kontrolní body. V aplikaci můžete po zaškrtnutí půdorysu navštívit kontrolní body. Tyto body můžete na půdorysech filtrovat a vyhledávat.

Kontrola skladu

Snadno si můžete kontrolovat, zda vám dochází skladové zásoby, vizuálně vidíte finanční hodnotu stavu skladu. Nové zásoby lze zadat ručně. Materiály, které vaši technici použijí, se ze zásob automaticky odečtou. Můžete spravovat jeden centrální sklad a pak samostatné sklady (zásoby v autě) pro techniky.

Fakturace

Systém umí také kromě jednorázových faktur automaticky fakturovat měsíčně/čtvrtletně/půlročně/ročně podle nastavení. Pomocí filtrů lze zkontrolovat stav platby.

Interaktivní půdorysy: Přehled o umístění kontrolních bodů vám pomůže provést práci mnohem důkladněji. Také umožňuje technikovi převzít práci po kolegovi.

Zpracování protokolu ihned při skončení prací

Zákazník může být ihned informován o proběhlé návštěvě, plánu další návštěvy, může si zobrazit vaše doporučení, případně další informace, které mu poskytnete.

Skenování čárových kódů:

Je na vás, zda chcete skenovat čárové kódy umístěné na pastích a stanicích nebo budete otevírat kontrolní body zaškrtnutím v půdorysu.

Správa důležitých dokumentů:

Mějte své důležité dokumenty vždy po ruce. Do aplikace si můžete nahrát dokumenty pro vlastní potřebu, dokumenty, které uvidí jeden nebo více zákazníků. Vhodné například pro nahrání bezpečnostních listů, certifikátů apod.

Integrace signalizačních pastí:

PestScan je ve spojení s několika dodavateli chytrých pastí: eMitter, TrapMe, Traplinked a Xignal.

Analýza trendů:

Trendy Vám pomohou identifikovat strukturální problémy. Dashboard v zákaznickém portálu Vám poskytne okamžitý vizuální přehled o situaci. Na základě jednotlivých kontrolních bodů můžete zobrazit linii trendu. Trend můžete filtrovat podle typu místnosti nebo škůdce. Pomocí různých filtrů můžete přiblížit a najít problémová místa.

Pro více informací nebo při zájmu o bezplatnou verzi PestScanu na měsíc neváhejte kontaktovat pana Halouna na telefonu: 736 740 684.

Žádná položka