EXACTICIDE PFC STANDARD KIT

UŽIVATELÉ EXCTICIDE ZJIŠŤUJÍ, ŽE PRÁCE DOKONČUJÍ O 75% RYCHLEJI A SPOTŘEBUJÍ PŘI TOM O 90% MÉNĚ PRÁŠKU.

Tento základní balíček na hubení škůdců obsahuje vše, co potřebujete k využití baterií napájeného práškovače Exacticide.

  • 1 Exacticide PFC s novým trychtýřovým dávkovačem pro lepší proudění prášku
  • 1 Uzávěr trysky
  • 1 Přepravní pouzdro
  • 1 Baterie Makita
  • 1 Nabíječka baterií v novém stylu nabíjecí stanice
  • 2 Nádoby na prášek
  • 2 Tyče (30,5 cm)
  • Volitelné: Přidat dodatečnou baterii
  • Volitelné: Přidat bezdrátový dálkový ovladač

K dispozici je přidání další dodatečné baterie a/nebo nabíjecí stanice.

Bezdrátový ovladač je nyní dostupný, aby Vám pomohl pohodlně na dálku ovládat Exacticide, zatímco práškujete. To se hodí především při používání prodlužovacích tyčí. Pokud se rozhodnete dokoupit ovladač později, bude muset být zařízení Exacticide krátce zasláno zpět do našeho obchodu k rekonfiguraci obvodové desky.

*Při zvolení nabíječky ve stylu nabíjecí stanice dojde k nahrazení standardní nabíječky baterií.

Ruční, baterií napájený práškovač Exacticide je tím nejvíce inovativním práškovačem a aplikátorem drobných návnad na trhu. Jeho mnohostranné využití Vám umožní dokončit rozličné úkoly s jediným nástrojem.

Práškovač Exacticide aplikuje drobné granulové návnady spolu s prášky s lehkostí a extrémní přesností, čímž zefektivňuje práci víc než kdy dřív. Zařízení Exacticide PFC obsahuje vícerychlostní číselník pro ovládání rychlosti proudění a přesnou aplikaci produktu.

Jakmile k zařízení Exacticide připojíte jednu ze snadno vyměnitelných nádob s hubicím prostředkem vašeho výběru, budete schopni vyřešit jakékoli zamoření škůdci. Toto prověřené zařízení lze využít jak ve venkovním, tak ve vnitřním prostředí. Pukliny, trhliny, praskliny a jiná těžce dostupná místa jsou nyní lépe dosažitelná díky plastovým aplikačním tyčím. Již není nutné používat žebřík, jelikož jsou dostupné tyče, které prodlouží dosah práškovače Exacticide.

Zařízení Exacticide omezuje nadměrnou spotřebu materiálu tím, že aplikuje přesná množství prášku nebo drobné návnady pro odstranění škůdců, čímž šetří náklady i čas při úklidu. S Exacticidem Váš technik dokáže odstranit více problémů než kdy předtím. Budete schopni získat více zákazníků bez nutnosti nabírání nových zaměstnanců, díky čemuž budete moci rozšířit své podnikání bez dodatečných nákladů. Bytelná konstrukce nástroje zajišťuje jeho vysokou odolnost i při denním používání po mnoho let.

Exacticide práškovač proti škůdcům získáte s 1letou zárukou.Věříme, že jej shledáte nezbytným nástrojem, který nejen ušetří Váš čas a peníze, ale také pozvedne úroveň spokojenosti Vašich zákazníků.