Stanice na potkany, která má vzhled jako elektrická rozvodová skříň, můžete tak zamaskovat problém s hlodavci. Součástí balení jsou 4 tyčky na návnadu, návnadový tácek, 2 kusy designových „konektorů“. Pro otevření je potřeba plastový KLÍČ EVO, který NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ, OBJEDNAT JEJ MŮŽETE ZDE. Případně si zde můžete objednat oba klíče ke stanicím od Bellu v kombinaci.

Stanici můžete použít jak vertikálně – jednoduše ji postavíte na bok, případně horizontálně v klasické poloze. Stanice se snadno čistí a uzamyká. Bloky (nástraha) nejsou součástí balení, na obrázku jsou pouze pro ilustraci.

 

Návod k použití stanice:

Stanici otevřete EVO klíčem tak, že ho pouze zasunete, jak hluboko to půjde (s klíčem neotáčíte).

  1. VERTIKÁLNÍ použití:

Postavte stanici na bok tak, aby vchod pro hlodavce byl na spodní straně při zemi. Vložte 4 tyčky do děr v černém tácku, umístěte nástrahu a tácek zasuňte jako šuplík do připraveného otvoru. Na bok stanice nasuňte z každé strany konektor, abyste umocnili vzhled rozvodové skříně.

  1. HORIZONTÁLNÍ použití:

Stanici nechte volně ležet tak, aby vchod pro hlodavce byl podél stěny, kudy hlodavci běhají. Vložte 4 tyčky do děr v černém tácku, umístěte na ně nástrahu a tácek volně položte do komory. Na bok stanice nasuňte z každé strany konektor, abyste umocnili vzhled rozvodové skříně.

Výrobce: Bell Laboratories, Inc.

Materiál: plast

Barva: světle šedá

Hmotnost: 0,55 kg

Rozměry v mm (výška x šířka x hloubka): 101 x 241 x 228